Handball

22.11.2022

«МОТОР» ДО ПЕРЕРВИ ПЕРЕВАЖАВ, АЛЕ НА ПЕРЕМОГУ НЕ НАГРАВ

В іспанському Іруні відбувся матч 3-го туру Європейської ліги з гандболу між місцевою командою «Бідасоа» та запорізьким «Мотором».

Як відомо, представник України у турнір програв два стартові матчі німецькому «Фюхсе» з Берліна (27:38) та данському «Скандерборгу» з Орхуса (31:37). У суперника в активі була перемога, а в пасиві – поразка.

Європейська ліга. 3 тур

«Бідасоа» (Іспанія) – «Мотор» (Україна) – 26:22 (9:12, 17:10)

У першому таймі «Мотор» помітно переважав і закономірно пішов на перерву з перевагою у три м’ячі. Та після відпочинку домінували вже господарі майданчика, які досить швидко не тільки відновили рівновагу, але й вийшли вперед. Українці спробували повернути ініціативу і змінити хід гри на свою користь, але їм це не вдалося. Після поразки запорізькі гандболісти залишилися на останньому, шостому, місці у групі.

У Європейській лізі 24 команди розподілені на 4 групи по 6 команд. За підсумками групового раунду в наступний етап вийдуть по 4 найкращі клуби з кожної групи.

Джерело: sport.ua