Handball

10.10.2024

ЛЬВІВСЬКА "ГАЛИЧАНКА" ПЕРЕМАГАЄ В ДЕРБІ З "КАРПАТАМИ"

В українській Суперлізі з гандболу серед жіночих команд відбулися перші матчі 3-го туру сезону-2024/25.

Окрасою туру став поєдинок між найбільш принциповими суперниками чемпіонату України - львівською "Галичанкою" та ужгородськими "Карпатами". Напередодні очної зустрічі "Галичанка" та "Карпати" здобули перемоги у всіх чотирьох матчах і мали у власному доробку по 12 очок.

Дербі на майданчику "Еmily Sport Arena" у Винниках видалося по-справжньому захопливим і багатим на яскраві моменти. До половини першої частини зустрічі ужгородська команда вела в рахунку (8:7), проте львів'янки зуміли не лише відновити паритет, а й після 20-ї хвилини оформити перевагу у 6 м'ячів (16:9). Зрештою, перший тайм завершився з рахунком 16:12.

У другій половині "Карпати", чинивши опір, скоротили гандикап. на відстань одного голу (17:18).Підопічні Віталія Андронова врешті-решт знову впевнено відірвались у рахунку та довели матч до звитяги. 36:25 - "Галичанка" реваншувалась за поразку ужгородкам в Суперкубку та одноосібно очолила турніру таблицю!

Найкращими гандболістками матчу визнали Валерію Нестеренко (Карпати) та Мілану Шукаль (Галичанка) - обидві гравчині закинули по 7 голів.

Жіноча Суперліга України. 3-й тур

Карпати (Ужгород) - Галичанка (Львів) - 26-35 (12-16)

"Карпати": Валерія Нестеренко - 7 голів; Анна Гававка - 6; Тетяна Кильч, Катерина Фенинець, Владислава Слободян - по 3; Єлизавета Сергієнко, Катерина Міхєєва, Діана Харіна, Валентина Чумак - по 1.

"Галичанка": Мілана Шукаль - 7 голів; Катерина Козак, Світлана Гавриш - по 6; Анастасія Ткач, Ірина Прокоп'як - по 5; Олеся Дяченко - 3; Ванесса Лакатош - 2, Тетяна Поляк - 1.

Таким чином, "Галичанка" здобула 5-ту перемогу в нинішньому сезоні чемпіонату України та відірвалась від "Карпат" на 3 залікові бали. У п'ятницю, 11-го жовтня, команди зіграють другий матч у рамках 3-го туру. Початок зустрічі - о 16:00.