Handball

24.08.2024

ЗДОЛАВШИ "ГАЛИЧАНКУ", "КАРПАТИ" ВПЕРШЕ ТРІУМФУЮТЬ У СУПЕРКУБКУ УКРАЇНИ

Ужгородські Карпати в серії пенальті обіграли львівську Галичанку у матчі за Суперкубок України-2024 з гандболу серед жінок – 34:34 (5:4 - за пенальті).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі та завершився нічиєю – 14:14. Після перерви львівська команда вирвалася вперед, проте завершальний відрізок успішніше провели Карпати, відігравши відставання у чотири м’ячі.

У серії пенальті ужгородські гандболістки реалізували п’ять спроб із шести. Львів’янки помилилися двічі, вирішальним кидком потрапивши в каркас воріт.

Капітан Карпат Анна Гававка стала найкращою снайперкою та найкращою гравчинею поєдинку. У розігруючої ужгородської команди на рахунку рекордні для Суперкубка України 13 м’ячів. Найкращою гравчинею у складі Галичанки стала Мілана Шукаль, яка закинула 11 м’ячів.

Карпати здобули Суперкубок України з гандболу вперше у своїй історії. Також для закарпатських гандболісток – це перший трофей за останні шість років.