Handball

07.01.2023

ВЗЯТИ РЕВАНШ НЕ ВДАЛОСЯ: «ГАЛИЧАНКА» ПОСТУПАЄТЬСЯ, ВЕДУЧИ В РАХУНКУ ЗНАЧНУ ЧАСТИНУ ГРИ

У матчі 11-го туру польської жіночої гандбольної Суперліги львівська «Галичанка» на номінально домашньому майданчику у Марках зустрічалася з люблінським «ФанФльором».

Перед сьогоднішньою грою польська команда перебувала у турнірній таблиці на 3-му місці з 24 очками, а українські гандболістки розташувалися на 5-ій сходинці з 18 очками.

Як відомо, у 1-му колі перемогу з рахунком 31:23 здобув «ФанФльор».

Цього разу перший тайм завершився з перевагою львів’янок у 4 м’ячі. Після перерви «Галичанка» збільшила відрив, але згодом команда з Любліна зуміла показати характер і не тільки зрівняла рахунок, але й вийшла вперед і зрештою втримала переможний рахунок. Отож, підсумок зустрічі - прикра поразка львівських гандболісток.

Польська жіноча гандбольна Суперліга. 11-ий тур

«Галичанка» (Львів, Україна) – «ФанФльор» (Люблін, Польща) – 25:28 (16:12, 9:16)

Після сьогоднішніх поєдинків у Суперлізі «Галичанка» залишилася у турнірній таблиці на 5-му місці.