Handball

24.02.2024

"ГАЛИЧАНКА" ЗАЗНАЛА ПОРАЗКИ ВІД "ПЙОТРКОВІЇ"

Львівська "Галичанка" зіграла в заключному турі основного раунду польської Суперліги-2023/24. Підопічні Віталія Андронова на виїзді протистояли "Пйотрковії".

У першому колі львівський колектив на власному майданчику у Ланьцуті зазнав прикрої поразки після втрати переваги - 29:35. Напередодні матчу "Пйотрковія" йшла сьомою в турнірній таблиці та мала 18 очок.

У першому таймі господарки майданчика вели в рахунку з невеликою перевагою, проте "Галичанка" не відпускала опонента далеко в рахунку. Перший тайм завершився на користь "Пйотрковії" з перевагою в три м'ячі. У 2-ій частині гри суперник львів'янок зумів збільшити свій гандикап, а гандболісткам "Галичанки" не завжди щастило з реалізацією моментів. 13 разів "Пйотрковію" рятувала воротарка, яка здійснила 12 порятунків за гру. На рахунку голкіперок "Галичанки",  Марії Поляк та Анни Стадник, 7 сейвів на двох. У підсумку, львівська команда зазнала поразки - 18:34.

Однією з найрезультативніших гандболісток матчу стала Ванесса Лакатош, яка вразила ворота суперниць 7 разів.

Польська Суперліга. 18-й тур

"Пйотрковія" - "Галичанка" - 34:18 (12:9)

Статистика голів: Лакатош - 7, Гавриш - 4, Петрів - 2, Дяченко, Здріла, Голінська, Гайдук, Дутко - по 1.

"Галичанка" за підсумками 18-ти матчів продовжує йти 8-ю в турнірній таблиці з 12-ма очками в доробку.

Команди зіграли заключний тур резулярних змагань. Таким чином, за підсумками основного етапу, який завершиться після 18-го туру, команди групи Б, які посіли з 7 до 10 місця турнірної таблиці, проведуть ще 6 серій турніру, в яких визначать підсумкові позиції в сезоні 2023-2024.