Handball

27.04.2024

"ГАЛИЧАНКА" ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМАГАЄ В 7-МУ ТУРІ УКРАЇНСЬКОЇ СУПЕРЛІГИ

Львівська "Галичанка" вчергове перемагає в чемпіонаті України з гандболу. У другому матчі нового етапу сезону в українській Суперлізі львівська команда київський "Спартак".

Нагадаємо, команда, яка грає під керівництвом Тетяни Штефан, розпочала свій шлях у 7-му турі в Києві з перемоги над КЗ КОР "КОСФК (Бровари) - 33-15. "Сп.артак" натомість здобув досить сенсаційну звитягу над ужгородськими "Карпатам" - 27:21.

У першій частині гри колективи йшли доволі рівно: "Спартак" протягом довгого часу не дозволяв львів'янкам відірватись у рахунку. Проте, "Галичанка" таки пішла на перерву з комфортною перевагою - 13:7. У другому таймі львівська команда відзначалась значно кращою влучністю й упевнено довела матч до перемоги - 31:24.

Найрезультативнішою гандболісткою матчу стала Юлія Порадник (Спартак) - 7 влучних кидків. У складі "Галичанки" найбільше голів закинула Мілана Шукаль - 6 голів.

Спартак-ШВСМ (Київ) - Галичанка (Львів) - 24-31 (7-13)

Статистика "Галичанки": Мілана Шукаль - 6 голів; Олеся Дяченко - 5; Аліса Петрів, Світлана Гавриш, Діана Дмитришин - по 4; Анастасія Ткач, Катерина Козак - по 3; Каріна Здріла, Катерина Гайдук - по 1.

Столичний тур в Суперлізі України завершується завтра. "Галичанка" зіграє дербі проти "Карпат". Початок зустрічі - о 14:00.

Додамо, що львівська "Галичанка" продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю. В активі команди вже 54 очки.