Handball

08.10.2023

"ГАЛИЧАНКА" ВДРУГЕ ПЕРЕМАГАЄ У ПОЛЬСЬКІЙ СУПЕРЛІЗІ

Гандболістки львівської "Галичанки" в драматичному поєдинку перемогли дебютанта чемпіонату - AWS Energa Szczypiorno Kalisz. На власному майданчику у Ланьцюті підопічні Віталія Андронова дотиснули суперниць під завісу матчу.

Матч розпочався майже за рівної гри з невеликою перевагою "Галичанки", яка неодноразово виходила вперед у першій частині. На 18-ій хвилині львівські гандболістки переважали в три голи - 9:6. Проте, дебютантки польської Суперліги перехопили ініціативу та скоростались більшістю, довівши рахунок до 9:11 на свою користь. Зрештою першу половину поєдинку "Галичанка" завершила з перевагою - 14:13.

У другому таймі в першій десятихвилинці польські суперниці здобули перевагу в два очки - 18:20, але всього за 4 хвилини голи Коновалової, Поляк, Дмитришин і Прокоп'як дозволили "Галичанці" знову бути попереду - 22:20.

На 54-ій хвилині Дяченко вивела свою команду вперед і відтоді "Галичанка" до кінця гри не втрачала перевагу. Підопічні Віталія Андронова за 6 заключних хвилин змогли дотиснути своїх опоненток та перемогти з рахунком 32:27!

Найкращою гравчинею матчу стала Мілана Шукаль, на рахунку якої 13 (!) голів. ВІдзначимо, що в складі львівської "Галичанки" дебютувала в цьому поєдинку Світлана Гавриш, якій вдалося відзначитись голом.

Польська супеліга. Гандбол. Жінки. 5-й тур

Галичанка - AWS Energa Szczypiorno Kalisz - 32:27

Статистика "Галичанки": Шукаль - 13, Поляк - 6, Дмитришин - 4, Коновалова - 3, Прокоп'як, Дяченко - 2, Маркевич, Гавриш - 1.

Варто відзначити, що команда Віталія Андронова здобула другу перемогу в нинішньому сезоні чемпіонату Польщі. Раніше "Галичанка" обіграла "Старт" з Ельблонга - 37:31. Домашня Звитяга над Калішем дозволяє львівській команді бути 5-ю в Польській суперлізі після 5-ти турів. Наступний поєдинок "Галичанка" проведе на виїзді, 21 жовтня, проти ЯКС Ярослав.