Handball

30.01.2024

«ГАЛИЧАНКА» В ДРАМАТИЧНОМУ МАТЧІ ПРОГРАЛА «КАЛІШУ»

Львівська команда зіграла матч 14-го туру польської Суперліги з гандболу. У виїзному матчі галичанкам протистояв AWS Energa Szczypiorno Kalisz, який є дебютантом чемпіонату Польщі.

У першому колі нинішнього сезону «Галичанка» здобула перемогу над «Калішем» – 32:27. До матчу суперник львів’янок перебував на останньому, 10-му місці чемпіонату.

«Галичанка» підійшла до поєдинку з прикрими кадровими проблемами – через ушкодження майданчик покинули Ірина Прокоп’як і Тетяна Поляк. Тож у матчі проти «Каліша» наставник галичанок фактично не міг розраховувати на ключових гравчинь команди – в обоймі львівського колективу також наразі відсутні Діана Дмитришин і Мар’яна Маркевич.

На старті гри команди йшли доволі рівно в рахунку. «Галичанка» розпочала матч з перевагою в два голи завдяки влучним кидкам Гавриш і Шукаль, проте суперниці швидко відновили паритет і почали виходити вперед. На 14-ій хвилині господарки оформили привілей у 4 м’ячі (5:9). Свою перевагу «Каліш» впевнено намагався втримувати впродовж тайму й, зрештою, завершилась перша половина зустрічі з рахунком 13:17.

«Галичанка» жваво розпочала 2-й тайм, скоротивши на 36-ій хвилині відставання до одного голу (17:18). Можна впевнено казати, що львіівська команда відновила інтригу та була близькою до переможного результату. На 46-ій хвилині галичанки вдруге в зустрічі вийшли вперед – 23:22! Проте, після таймауту «Каліш» не лише зрівняв, а й швидко оформив перевагу в два голи – 23:25. В результаті запеклої боротьби під завісу поєдинку звитягу здобули гандболістки Energa Szczypiorno Kalisz – 29:32.

Найрезультативнішою гравчинею стала Мілана Шукаль, яку організатори чемпіонату визнали MVP в складі «Галичанки». Мілана впевнено очолює гонку бомбардирів, маючи вже 91 гол у сезоні 2023/24.

Польська Суперліга. 14-й тур

«Каліш» – «Галичанка» – 32:29 (17:13)

Голи: Шукаль – 11, Гавриш – 9, Петрів – 4, Козак – 2, Лакатош, Ткач, Дяченко – по 1.

За підсумками 14-ти матчів у поточній кампанії «Галичанка» йде восьмою в турнірній таблиці, маючи 12 очок. Наступний матч львів’янки зіграють у неділю, 4-го лютого, проти «Ярослава».