Handball

05.10.2022

«ГАЛИЧАНКА» ТРІУМФУЄ У ПЕРШІЙ ГРІ НА НОМІНАЛЬНО ДОМАШНІЙ АРЕНІ У ПОЛЬСЬКІЙ СУПЕРЛІЗІ!

Львівська «Галичанка» вперше проводила матч польської жіночої гандбольної Суперліги на номінально домашній арені в Марках – з «Урбісом» із Ґнєзна.

Перед 4 туром суперники перебували поряд у турнірній таблиці. «Галичанка» посідала восьме місце з трьома очками, а «Урбіс» – дев’яте без жодного набраного очка.

«Галичанка» – «Урбіс» – 33:25 (11:14, 22:11)

Якщо у першому таймі «Урбіс» зумів забезпечити собі перевагу у три м’ячі, то після перерви домінувала «Галичанка», яка не тільки вийшла вперед, але й дедалі збільшувала свою перевагу і у підсумку здобула переконливу перемогу з рахунком 33:25. Ця звитяга дозволить львів'янкам зміцнити своє турнірне становище, збільшивши відрив від аутсайдерів.

Вітаємо львівську «Галичанку»! Бажаємо подальших успіхів!