Handball

13.10.2024

«ГАЛИЧАНКА» СТАРТУВАЛА В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЛІЗІ ПОЛЬЩІ З ПЕРЕМОГИ

Львівська «Галичанка» здобула перемогу у своєму першому матчі в Центральній лізі Польщі з гандболу.

Сьогодні, 13-го жовтня, підопічні Віталія Андронова обіграли «SMS ZPRP Płock» (Школа спортивної майстерності в Плоцьку Федерації гандболу Польщі). Команда провела номінально домашній матч на майданчику Центру відпочинку та рекреації в Цмолясі.

Поєдинок видався по-справжньому напруженим. У першому таймі суперник не давав львівській команді відірватись у рахунку, а перед самою перервою колектив із Плоцька реалізував штрафний, завершивши першу половину гри з перевагою в один м’яч – 10:11.

Проте, в другому таймі «Галичанка» продемонструвала злагоджену гру в захисті – протягом 30-ти хвилин львів’янки пропустили лише 6 голів. Врешті-решт незадовго до розв’язки поєдинку «Галичанка» зуміла оформити комфортну перевагу в забитих м’ячах і довести матч до звитяги – 24:17.

Найрезультативнішими гандболістками «Галичанки» в матчі проти «SMS ZPRP Płock» стали Мілана Шукаль та Світлана Гавриш, які закинули у ворота суперниць 5 голів.

Центральна ліга Польщі. 2-й тур

«Галичанка» (Львів) – СМС ЗПРП Плоцьк – 24:17 (10:11)

«Галичанка»: Мілана Шукаль, Світлана Гавриш – по 5 голів, Аліса Петрів, Олеся Дяченко, Анастасія Ткач – по 3; Ванесса Лакатош, Катерина Козак – по 2; Марія Поляк – 1.

Таким чином, за останні 8 днів підопічні Віталія Андронова здобули 5 перемог у всіх 5-ти зіграних матчах (Європейський Кубок ЄГФ, українська Суперліга, Центральна ліга Польщі).

Наступний поєдинок «Галичанки» в чемпіонаті Польщі запланований на неділю, 20-го жовтня. Львівський клуб зіграє виїзний матч проти СПР «Гдиня», яка за підсумками двох турів одного разу перемогла та програла.