Handball

10.03.2024

"ГАЛИЧАНКА" РОЗПОЧАЛА ФІНАЛЬНИЙ РАУНД ПОЛЬСЬКОЇ СУПЕРЛІГИ З ПОРАЗКИ

«Галичанка» розпочала виступи у фінальному раунді польської Суперліги-2023/24. Львівська команда зіграла виїзний поєдинок проти AWS Energa Szczypiorno Kalisz.

Нагадаємо, за підсумками регулярного розіграшу підопічні Віталія Андронова грають в чемпіонаті Польщі в групі команд з 7-10 місць. У фінальному раунді підопічні Віталія Андронова проводять 6 матчів - 3 вдома та 3 на виїзному майданчику.

Упродовж першого тайму "Калішу" вдалося оформити комфортну перевагу в шість голів. "Галичанка" часто мала хороші нагоди відзначитись, проте в деяких моментах у львівських ганболісток підводила реалізація. Зокрема, підопічні Віталія Андронова не змогли реалізувати два 7-метрові кидки. Тож перша половина гри завершилась для галичанок із гандикапом у -6.

У другому таймі в заключній десятихвилинці "Галичанці" вдалося скоротити відставання до чотирьох голів і відродити інтригу в поєдинку. Проте, "Каліш" знову завершив тайм і, в підсумку, матч із привілеєм у шість голів - 26:20. Варто зауважити, що під час другої половини гри майданчик через ушкодження покинула Ванесса Лакатош. Бажаємо 17-річній гравчині якнайшвидше відновитись та повернутись до складу львівської команди.

Найрезультативнішою гандболісткою матчу стала Катерина Козак. Права крайня, яка повернулася на майданчик після травми, закинула у ворота "Каліша" 7 голів. Відзначимо, що Марія Поляк здійснила 8 сейвів протягом усього поєдинку та навіть одного разу закинула гол.

Польська Суперліга. Фінальний раунд

"Каліш" - "Галичанка" - 26:20 (15:9)

Статистика голів: Козак - 7, Петрів, Дяченко, Гавриш - по 3, Лакатош, Голінська, Дутко, Поляк - по 1.

Після 19-ти зіграних матчів у сезоні "Галичанка" та "Каліш" мають порівну очок - по 12. В групі команд з 7-10 місць львів'янки наразі продовжують іти третіми.

За регламентом чемпіонату, команда, яка займає передостаннє, 9 місце, після закінчення раунду, зіграє 2 матчі з колективом, який посів друге місце у жіночій Центральній Лізі Польщі. Переможець плей-оф залишається в Суперлізі. Натомість команда, яка посяде 10 місце, втратить право брати участь в найвищому дивізіоні в сезоні 2024/2025.

Наступний матч "Галичанка" зіграє в суботу, 16-го березня, на виїзді проти "Ярослава".