Handball

04.02.2023

У ПОЄДИНКУ «ГАЛИЧАНКИ» СУДДІ «ВКРАЛИ» НІЧИЮ

Сьогодні у матчі 15-го туру польської жіночої гандбольної Суперліги львівська «Галичанка» у номінально домашньому поєдинку зустрілася з командою «Пьотрковія», що представляє Пьотрков Трибунальскі. До цієї гри український колектив розташувався на п’ятому місці, маючи в активі 20 очок, тоді як польські гандболістки перебували на четвертій сходинці, набравши 24 пункти. З огляду на сусідство у турнірній таблиці, матч обіцяв бути цікавим та напруженим, адже у разі перемоги львів’янки могли впритул наблизитися до сьогоднішніх суперниць.

У першому таймі львівська команда переважала і зуміла піти на перерву з різницею у два м'ячі. Та невдовзі після відпочинку польки ліквідували відставання і тривалий час піти у відрив жодному зі суперників не вдавалося. Згодом «Галичанка» таки повернула собі перевагу у два м'ячі, проте наприкінці поєдинку судді не дозволили їй навіть досягнути нічийного результату. Дуже прикро.

Польська Суперліга. 15-ий тур

«Галичанка» (Львів, Україна) – «Пьотрковія» (Птьотрков Трибунальскі, Польща) – 24:25 (13:11, 11:14)