Handball

22.09.2022

«ГАЛИЧАНКА» ПОСТУПАЄТЬСЯ У «ЧЕМПІОНСЬКОМУ ДЕРБІ»

Два багаторазові та чинні чемпіони – Польщі та України – зійшлися на майданчику у Любіні у матчі 3-го туру польської жіночої гандбольної Суперліги. Місцеве «Заґлембє» протистояло львівській «Галичанці».

Після двох турів нинішнього сезону «Заґлембє» з максимальними шістьма очками перебувало у групі лідерів – на 3-му місці, а «Галичанка» з трьома – на 6-ій сходинці турнірної таблиці. На старті львів’янки спершу перемогли «Млини Стоіслав» з Кошаліна (32:29), а потім поступилися люблінському «ФанФльору» (23:31).

«Заґлембє» – «Галичанка» – 41:27

«Галичанка» досить впевнено розпочала звітний поєдинок і повела в рахунку, проте утримувала перевагу недовго. Господарки майданчика перехопили ініціативу, вийшли вперед і стали збільшувати різницю в рахунку. Перед перервою українки зуміли тільки скоротити відставання до п’яти м’ячів – 15:20.

Другий тайм, як і перший, гості розпочали досить жваво, але домінувати їм не вдалося – польські гандболістки були влучнішими в атаці та надійнішими у захисті, тож розрив у рахунку на їхню користь знову став зростати і у підсумку «Заґлембє» перемогло – 41:27.