Handball

08.02.2024

«ГАЛИЧАНКА» ПЕРЕМОЖНО СТАРТУВАЛА В 4-МУ ТУРІ УКРАЇНСЬКОЇ СУПЕРЛІГИ

У Києві розпочався 4-й тур чемпіонату України з гандболу серед жінок. Відзначимо, що матчі в столиці є першими в 2024-му році в українській Суперлізі.

Першим суперником львівської «Галичанки», яка паралельно виступає в еліті чемпіонату Польщі, став «ДонДУВС-ДЮСШ4» з Кривого Рогу. Підопічні Віталія Андронова розпочали гру з впевненого контролю, ведучи в рахунку. Проте, впродовж довгого часу криворізька команда не відпускала суперниць більш, ніж на 4 м’ячі. На 23-ій хвилині львів’янки були попереду вже на 6 голів – 18:12.

Номінальні господарки вдало пресингували та грали на перехопленнях. За рахунку 19:14 завдяки зусиллям Аліси Петрів галичанкам вийшло перехопити атаку суперниць і після цього ліва крайня, яка провела перший матч за «Галичанку» в ЧУ, повернула привілей у 6 м’ячів. Одразу ж у наступних атаках голи Олесі Дяченко та Мілани Шукаль зробила рахунок 22:14. Завершили 1-й тайм львів’янки блискучим кидком Дяченко, яка в цій грі показала чудову результативність – 25:16.

У 2-му таймі «Галичанка» змогла збільшити власний привілей у результативних кидках. На старті 2-ї половини зустрічі львів’янки мали проблеми з реалізацією, але після кількох змарнованих нагод Дяченко принесла команді перевагу в 11 м’ячів – 31:20. На 53-ій хвилині гол Олесі дозволив «Галичанці» вперше бути попереду на 14 голів – 36:22. Наприкінці гри через вилучення майданчик покинула Анастасія Дутко. У підсумку, «Галичанка» перемогла з перевагою в 15 голів – 39:24.

Найрезультативнішою гандболісткою матчу стала півсередня «ДонДУВС-ДЮСШ4» Аліна Бахтіна, яка відзначилась 11 разів.

Жіноча Суперліга України. 4-й тур

«Галичанка» (Львів) – «ДонДУВС-ДЮСШ4» (Кривий Ріг) – 39-24 (25-16)

Статистика голів: Козак – 9; Дяченко, Шукаль – по 8; Петрів, Здріла – по 3; Ткач, Голінська – по 2; Дутко, Гавриш, Лакатош, Гайдук – по 1.

«Галичанка» здобула сьому перемогу в 9-ти матчах. Підопічні Віталія Андронова зрівнялися за заліковими балами з ужгородськими «Карпатами» (21) й розташовуються 2-ми в турнірній таблиці. Варто відзначити, що львівський клуб вперше переміг в 2024-му році.

Наступний матч «Галичанка» проведе в п’ятницю, 9-го лютого, проти «Реала-МОШВСМ-ЦОП» з Миколаєва.

Нагадаємо, що наразі в складі львівської команди відсутні травмовані Діана Дмитришин, Ірина Прокоп'як, Тетяна Поляк і Мар'яна Маркевич.