Handball

16.03.2024

«ГАЛИЧАНКА» ДАЛА БІЙ «ЯРОСЛАВУ» НА ВИЇЗДІ

«Галичанка» зіграла другий матч у фінальному раунді польської Суперліги-2023/24, зустрівшись на виїзді проти колективу Handball JKS Jarosław.

Упродовж поточного сезоні команди вже двічі зустрічались між собою – у першому колі львівський колектив здобув перемогу з рахунком 25:22, проте зазнав поразки в другому колі – 22:27.

У першому таймі матчу «Ярослав» – «Галичанка» господарки протягом деякого часу вели в рахунку з впевненою перевагою в 4–5 голів. Проте, гандболістки львівської команди продовжували нав’язувати боротьбу суперникам – фактично разом зі свистком на перерву гол закинула Олеся Дяченко, яка скоротила відставання галичанок до одного м’яча – 15:16.

У другій половині гри «Ярослав» зумів знову відірватись у рахунку й досить довго тримав комфортний привілей у голах. В розв’язці поєдинку гравчині «Галичанки» змогли знову скоротити гандикап, але зрештою поступилися опоненткам – 27:31.

Найрезультативнішою гандболісткою стала Ванесса Лакатош, яка відзначилася впродовж матчу 8-му голами. Нагороду MVP в складі «Галичанки» від організаторів польської суперліги за підсумками поєдинку отримала Софія Голінська, яка приємно дивувала кидками з опори.

Польська Суперліга. Фінальний раунд, 2-й матч

«Ярослав» – «Галичанка» – 31:27 (16:15)

Статистика голів: Ванесса Лакатош – 8, Софія Голінська, Світлана Гавриш – по 4, Анастасія Ткач, Олеся Дяченко – по 3, Аліса Петрів, Катерина Козак – по 2, Анастасія Дутко – 1.

«Галичанка» після 20-ти зіграних матчів розташована на останньому, 10-му місці. Підопічні Віталія Андронова мають 12 очок у доробку.

Наступний матч «Галичанка» зіграє проти «Старт» Ельблонг 24-го березня.