Handball

14.09.2022

«ГАЛИЧАНКА» БОРОЛАСЯ, АЛЕ ПОСТУПИЛАСЯ

Львівська «Галичанка» у Любліні провела матч 2 туру польської жіночої гандбольної Суперліги з місцевою командою «ФанФльор». Після 1 туру, в якому обидва сьогоднішні суперники здобули перемоги («Галичанка» над командою «Млини Стоіслав» з Кошаліна – 32:29, а «ФанФльор» над «Евробудом» з Ярослава – 30:26), вони розташувалися у турнірній таблиці поряд – на 5 та 4 місцях відповідно.

Звітний поєдинок господарки майданчика розпочали краще і зуміли забезпечити собі чималий відрив. Львів’янки не знітилися і скорочували відставання, та на перерву суперниці все ж пішли за переваги польської команди – 15:10. У другому таймі гандболістки обох колективів доклали чимало зусиль для перемоги, та чергові 3 очки до свого активу записали титуловані представниці Любліна - 31:23. «ФанФльор» – 22-разовий чемпіон Польщі, попередній раз тріумфував у 2020 році.