Handball

04.12.2022

«ГАЛИЧАНКА» НЕ ДОЛАЄ ТУРКЕНЬ: ПЕРШИЙ ТАЙМ ПОДАРУВАВ НАДІЮ, ДРУГИЙ ЇЇ ВІДІБРАВ

У Туреччині відбувся матч-відповідь третього раунду гандбольного Кубка Європи ЄГФ між львівською «Галичанкою» та місцевою командою «Анталья Коньяалті».

Як відомо, перший поєдинок цих суперниць вчора завершився з рахунком 30:26 на користь туркень.

Сьогоднішня зустріч також проходила у досить рівній боротьбі - у першому таймі команди не відривалися одна від одної в рахунку на значну відстань, та до перерви українки зуміли забезпечити собі перевагу у 2 м'ячі. Ситуація на майданчику не зазнавала суттєвих змін і близько половини другого тайму, та невдовзі турецькі гандболістки здійснили стрімкий спурт, вийшли вперед і до фінального свистка зберегли переможний рахунок.