Gymnastics

13.02.2023

УКРАЇНСЬКИЙ ГІМНАСТ ІЛЛЯ КОВТУН ТРИЧІ ТРІУМФУЄ В ІТАЛІЙСЬКІЙ СЕРІЇ A!

У Флоренції відбувся 1-ий цього року етап зі спортивної гімнастики в італійській серії А. У змаганнях взяв участь український гімнаст Ілля Ковтун, який на турнірі представляв команду «Palagym Palestra Ginnastica Ferrara». Один із лідерів збірної України вперше 2023-го вийшов на старт. Минулого року 19-річний українець здобув 8 медалей на етапах Кубка світу та Кубку виклику, а також став срібним призером чемпіонату Європи.

Український атлет змагався у Флоренції у 4-ох дисциплінах: махи на коні, кільцях, паралельних брусах та поперечині – не змагався лише у вільних вправах і опорному стрибку. В Італії Ковтуну вдалося стати найкращим на 3-ох снарядах. Не переміг український спортсмен лише на кільцях, де через помилку в 1-ій спробі отримав 4,90 бала. Результати Ковтуна допомогли його команді посісти 4-те місце.

Участь у цих змаганнях взяв ще один українець – Петро Пахнюк. 31-річний гімнаст увійшов до складу «Брешії», яка посіла 6-те місце. Найкращим виступом Пахнюка стали вправи на паралельних брусах, за які він отримав 14 балів.