09.11.2022

ЗБІРНА УКРАЇНИ ВПЕВНЕНО ПЕРЕМОГЛА КОСОВО У ВІДБОРІ ФУТЗАЛЬНОГО МУНДІАЛЮ

Збірна України з футзалу продовжила боротьбу в основному раунді кваліфікації чемпіонату світу-2024 з футзалу виїзним поєдинком у Приштині проти команди Косова. Поєдинок завершився звитягою нашої команди з рахунком 5:2.

Як відомо, у попередніх матчах у Латвії «синьо-жовті» здолали Косово (3:1) та Нідерланди (4:2).

Футзал. Чемпіонат світу. Відбір. Основний раунд. Група 11

Косово – Україна – 2:5

Голи: Маджаррай, 17; Саліху, 34 - Чернявський, 6; Сірий, 9; Микитюк, 28; Фаренюк, 31; Лебідь, 34

Косово: Рамадані - Кельменді, Маджаррай, Руковці, Хайдіні; Бечірі, Мазреку, Муртезі, Камері, Кастраті, Муяй, Саліху, Нішорі, Кворрі.

Україна: Ципун - Микитюк, Чернявський, Шотурма, Зварич; Савенко, Малишко, Мельник, Лебідь, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Семенченко.

Попередження: Маджаррай, 33; Кворрі, 37; Рамадані, 40.

Початок поєдинку видався активним і результативним для української збірної: до 10-ої хвилини «синьо-жовті» вели в рахунку 2:0 - після влучних ударів Чернявського та Сірого. Та суперник до перерви зумів скоротити відставання до мінімуму - відзначився Маджаррай. Після відпочинку українці забили ще тричі поспіль - ворота команди Косова вразили Микитюк, Фаренюк та Лебідь. І тільки після цього косовари провели свою результативну атаку, завершив яку Саліху.

0

Наступні матчі: 3-го березня – Косово – Нідерланди; 8-го березня – Нідерланди – Україна

В основному раунді 36 збірних розподілено на 12 груп по 3 команди, в яких поєдинки проходять удома й на виїзді. 12 переможців груп і 4 найкращі володарі 2-их місць вийдуть до елітного раунду. Інші 8 володарів 2-их місць братимуть участь у плей-оф основного раунду. Зрозуміло, що збірна України нижче другого місця у своїй групі опуститися не може.