17.09.2022

ВЧОРА ПЕРЕМОЖНИЙ СПАРИНГ, ЗАВТРА КУБОК ТРЬОХ НАЦІЙ

У рамках підготовки до відбору ЧС-2024 з футзалу збірна України у молдовському Чореску здобула перемогу у товариському матчі над місцевою збірною.

Молдова – Україна – 1:6

Голи: Такот, 40, дабл-пенальті – Мельник, 11, 35; Фаренюк, 18; Сірий, 20; Микитюк, 24; Корсун, 38

Нереалізований дабл-пенальті: Лашку, 36; Кожокару, 37

Молдова: Кітороаги — Такот, Лашку, Обаде, Бурдужел; Капсамун, Кубань, Адам, Гуржуй, Цимпеу, Подлєснов, Гургуров, Гуцу, Негара, Кожокару

Україна: Сухов — Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин; Ципун, Савенко, Шотурма, Корсун, Фаренюк, Зварич, Малишко, Радевич, Чернявський, Мельник

Попередження: Лашку, 16 – Шотурма, 34; Корсун, 37

Рахунок у матчі відкрив дебютант нашої команди Андрій Мельник, також у першому таймі відзначилися Артем Фаренюк та Євген Сірий. По перерві у складі збірної України забивали Микола Микитюк та Ігор Корсун, а Мельник оформив дубль. При цьому молдовани не реалізували два дабл-пенальті, але з третьої спроби один м'яч усе ж відіграли. У підсумку наша команда перемогла з рахунком 6:1.

Попереду на «синьо-жовтих» очікують поєдинки в рамках Кубку трьох націй проти Молдови (18 вересня) та Румунії (19 вересня), які також пройдуть у Чореску.