27.10.2022

«УРАГАН» НЕ ЗУПИНИВ «БЕНФІКУ»

«Ураган» сьогодні не зумів розвинути стартовий успіх в основному раунді Ліги чемпіонів з футзалу, зазнавши поразки від «Бенфіки».

Ліга чемпіонів з футзалу. Основний раунд. Шлях А. Група 4

«Ураган» (Івано-Франківськ, Україна) - «Бенфіка» (Лісабон, Португалія) - 1:4 (1:2)

Голи: Швед, 18 – Собрал, 13; Феррейра, 14; Жезуш, 34; Цинтра, 38

«Ураган»: Юрій Савенко – Ігор Корсун, Петро Шотурма, Артем Фаренюк, Назар Швед – Микола Микитюк, Даниіл Абакшин, Михайло Грицина, Микола Грицина, Станіслав Моспан, Олександр Дичук, Мар’ян Масевич, Ілля Терентьєв – Микола Хомяк.

«Бенфіка»: Лео Гужиел – Гонсалу Собрал, Артур, Бруну Цинтра, Вінісіус Роша – Бруну Коелью, Сільвестре Феррейра, Анфонсу Жезуш, Жакаре, Дієгу Нуньєш, Лусіу Роша.

Попередження: Цинтра, 16; Собрал, 18

Вилучення: Фаренюк, 23

Між «Ураганом» і «Бенфікою», які здобули перемоги у 1 турі, сьогодні на майданчику у Галаці, точилася непоступлива боротьба за лідерство у групі. До перерви на 2 голи лісабонців Собрала та Феррейри команда з Івано-Франківська відповіла результативним ударом Шведа. На початку 2 тайму був вилучений Фаренюк. Згодом Жезуш збільшив перевагу португальців у рахунку.  А потім Цинтра встановив остаточний результат - 4:1 на користь «Бенфіки».

Відбулася ще одна гра у групі 4: «Юнайтед Галац» - «Халадаш» – 4:2