16.10.2024

УКРАЇНСЬКІ ФУТЗАЛІСТКИ НЕСПОДІВАНО ПОСТУПАЮТЬСЯ НА СТАРТІ ВІДБОРУ ДЕБЮТНОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Збірна України з футзалу розпочала виступи у кваліфікації на жіночий чемпіонат світу. У першому турі українки поступилися Франції з рахунком 1:3.

Відбір на жіночий чемпіонат світу з футзалу проходить вперше в історії. Європейська кваліфікація на мундіаль складається з двох раундів: у попередньому беруть участь 23 команди, розділені на шість груп, які грають між собою у форматі мінітурніру.

Україна перед початком відбору була найрейтинговішою збірною з Європи. Свій мінітурнір українки проводять у Чехії разом з господарками майданчика, Францією та Північною Ірландією.

Перший матч у мінітурнірі Україна проводила проти Франції. Французька збірна була утворена лише восени 2023 року, не бравши участі у кваліфікації на три попередні чемпіонати Європи.

На початку матчу Україна та Франція обмінялися ударами у перекладину. Рахунок натомість відкрили француженки: на восьмій хвилині на добиванні вдало зіграла Саломе Альбербіде.

На перерву Україна пішла, програючи з різницею у два м'ячі. Спершу штанга врятувала після удару Устін Пеллегрі, але вже на наступній хвилині перевагу Франції подвоїла Александра Атаманюк.

Скоротити відставання в рахунку Україна змогла лише на початку другого тайму. Голкіперка Вікторія Кислова вкинула м'яча вперед на Сніжану Воловенко, яка у дотик головою переправила його в сітку.

Шанс зрівняти рахунок Україна мала на 33-й хвилині. Юлія Титова скористалася помилкою захисниці збірної Франції, скотила м'яча під удар Ірині Дубицькій, однак з її пострілом впоралася воротарка Мелоді Карре.

Натомість крапку у матчі поставила Франція. На передостанній хвилині Фіона Беттерлін, яка переграла Вікторію Кислову - 3:1.