18.09.2022

ПЕРЕМОЖНИЙ СТАРТ УКРАЇНИ НА КУБКУ ТРЬОХ НАЦІЙ

Фото прес-служби АФУ

У молдовському Чореску збірна України з футзалу готується до відбору ЧС-2024. Позавчора підопічні Олександра Косенка провели спаринг з командою Молдови і перемогли з рахунком 6:1. А сьогодні «синьо-жовті» зустрілися з молдовською збірною у рамках Кубка трьох націй.

Молдова – Україна – 4:7

Голи: Лашку, 14; Обаде, 18, 32, 37 – Мельник, 4; Корсун, 6, 20; Радевич, 8; Лебідь, 32; Чернявський, 33; Шотурма, 39

Молдова: Кітороаги – Такот, Лашку, Обаде, Бурдужел; Капсамун, Кубань, Адам, Гуржуй, Цимпеу, Подлєснов, Гургуров, Гуцу, Негара, Кожокару

Україна: Савенко – Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич; Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Ципун, Сухов, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник

Попередження: Микитюк, 35

Основні події розгорнулися в першому таймі поєдинку, який українці почали просто відмінно. Андрій Мельник, Ігор Корсун та Віталій Радевич забили три м'ячі поспіль у ворота наших суперників. Втім, після цього наша команда дещо розслабилася, і Адріан Лашку та Крістіан Обаде звели перевагу «синьо-жовтих» до мінімуму. Але під завісу тайму Ігор Корсун оформив дубль, і команди пішли на перерву за рахунку 4:2 на нашу користь.

Ці цифри були на табло досить довго у другому таймі, аж поки Ярослав Лебідь та Адріан Лашку не обмінялися голами впродовж 20 секунд. Далі Ігор Чернявський забив шостий м'яч нашої команди, на що результативним ударом відповів той же Крістіан Обаде, оформивши хет-трик. А крапку у зустрічі поставив Петро Шотурма. Тож у підсумку збірна України перемогла з рахунком 7:4. Попереду у «синьо-жовтих» – поєдинок проти Румунії.