22.10.2022

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ – У ФІНАЛЬНОМУ ТУРНІРІ ЄВРО-2023!

Фото прес-служби АФУ

Жіноча збірна України з футзалу в основному раунді відбору Євро-2023 зіграла з Польщею внічию й утретє в історії пробилася до фінального турніру чемпіонату континенту.

Польща - Україна - 1:1 (1:1)

Польща: Девицька - Фрончак, Чорас, Кубашек, Сутковська; Міяк, Носалік, Книсак, Мазарц, Ейжель, Ковальчик, Баста, Москала, Трач.

Україна: Кислова - Дрозд, Титова, Воловенко, Рубан; Митрофанська, Терех, Скибіна, Дубицька, Форсюк, Васковець, Кирильчук, Бабенко, Степаненко.

Голи: Фрончак (5) - Титова (15).

Попередження: Ейжель (15), Сутковська (21) - Рубан (27).

Враховуючи поразку польської збірної від Нідерландів у другому турі і нашу впевнену перемогу над тими же Нідерландами, українок влаштовував будь-який результат, окрім поразки з різницею більше, ніж у два м'ячі (це на випадок закрутки з особистими зустрічами між трьома претендентами).

Господарки відкрили рахунок у дебюті матчу завдяки індивідуальній майстерності Фрончак. На 15-й хвилині Титова після передачі Дубицької вирівняла становище. По перерві обидві команди могли вирвати перемогу, особливо польки за 17 секунд до фінальної сирени, коли замінили голкіпера польовим гравцем, але українки, які загалом контролювали ситуацію в поєдинку, досягли бажаної нічиєї і утретє стануть учасниками фіналу чотирьох. Нагадаємо, на Євро-2019 та Євро-2022 наша збірна посідала четверте і третє місця відповідно.

Євро-2023 з футзалу серед жінок. Основний раунд відбору. Група 2

Решта матчів: Хорватія - Польща - 0:2, Україна - Нідерланди - 5:2, Хорватія - Україна - 1:5, Польща - Нідерланди - 1:2, Нідерланди - Хорватія - 1:0

Підсумкове становище: 1. Україна - 7, 2. Нідерланди - 6, 3. Польща - 4, 4. Хорватія - 0

Фінальну частину Євро-2023 з футзалу серед жінок за участю чотирьох збірних, переможців своїх груп основного раунду відбору (Іспанія, Україна, Португалія або Італія, Угорщина), заплановано на березень 2023 року.

Джерело: uaf.ua