07.11.2023

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ ОБІГРАЛА СЛОВЕНІЮ

Жіноча збірна України з футзалу повернулась до тренувального процесу та зіграли перший контрольний поєдинок.

Українки, які є чинними віцечемпіонками Європи, в рамках навчально-тренувальних зборів запланували зіграти два спаринги проти збірної Словенії. У першому товариському матчі "синьо-жовті" здобули перемогу.

Україна відкрила рахунок у зустрічі одразу після перерви - Дубицька обігралася зі Скибіною та влучно пробила з гострого кута.   На 32-й хвилині господарки відновили паритет — після передачі з ауту від Ерменц м’яч від спини Бурлаченко зрізався у ворота Митрофанської. Однак на останніх хвилинах збірна України зрештою зуміла вирвати перемогу, коли Форсюк замкнула передачу Бурлаченко.

Словенія — Україна — 1:2 (0:0)

Голи: Ерменц (32) — Дубицька (21), Форсюк (38).

Україна: Кислова (Митрофанська, 21) — Форсюк, Кузнецова, Дубицька, Скибіна; Калягіна, Кирильчук, Воловенко, Степаненко, Бурлаченко.

Другий спаринг між збірними Словенії та України відбудеться завтра в місті Подчетртек (початок — о 18:00 за київським часом).