25.08.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ ТРІУМФУЄ НА ТУРНІРІ У ПОРТУГАЛІЇ, ЗДОЛАВШИ ЧИННОГО ЧЕМПІОНА СВІТУ І ЄВРОПИ!

Фото прес-служби АФУ

Сьогодні, 25 серпня збірна України з футзалу завершила виступ на міжнародному турнірі в Португалії поєдинком із командою господарів.

У межах підготовки до ЧС-2024 підопічні Олександра Косенка прибули до португальського міста Візеу, аби виступити на турнірі чотирьох команд (усі - учасники мундіалю). Раніше українці здолали Коста-Рику (4:0) та Кубу (7:0), а тепер зустрілися з господарями змагань.

Португальці на початку матчу створили більше небезпечних моментів, але "синьо-жовті" також регулярно відповідали. В одній із таких атак на 7-й хвилині Мельник протягнув м’яч уперед і переграв кіпера суперників, відкривши рахунок.

На 13-й хвилині Шотурма пробив з ауту, а голкіпер зачепив м’яч, тому гол було зараховано (до речі, капітан проводив свій 100-й за ліком поєдинок за збірну України). Водночас наша команда перебрала фолів, тож португальці заробили дабл-пенальті, але Сухов відбив удар Бруну Коєлью.

Господарі продовжили тиснути, але забили українці. Шотурма знову підловив голкіпера суперників, цього разу ударом із кутового. До перерви португальці заробили ще один дабл-пенальті, але Сухов не дав себе переграти тепер уже Андре Коєлью. Наша ж збірна могла піти на антракт ще з більшою перевагою в рахунку.

У другому таймі господарі кинулися відіграватися, і на 27-й хвилині Сесіліу після подачі з кутового скоротив відставання. Проте невдовзі українці забили вчетверте - Чернявський красивим ударом головою в падінні замкнув передачу Сухова. Потім дубль оформив Сесіліу, завершивши розіграш стандарту. Проте вже за мить забила збірна України, коли Швед після кутового вдало зіграв на добиванні.

На 36-й хвилині "синьо-жовті" продовжили - цього разу м’яч у сітку відправив Микитюк. Португальці зуміли забити втретє, але врятувати матч не мали шансів. Отже, 6:3 на користь збірної України, яка обіграла чинного чемпіона Європи та світу, заодно перемігши на міжнародному турнірі в Португалії.

Міжнародний турнір збірних із футзалу

Португалія - Україна - 3:6

Голи: Сесіліу (27, 35), Роша (37) - Мельник (7), Коррея (13, автогол), Шотурма (16), Чернявський (30), Швед (35), Микитюк (36).

На 13-й хвилині Б. Коєлью (П) не реалізував дабл-пенальті (воротар).

На 16-й хвилині А. Коєлью (П) не реалізував дабл-пенальті (воротар).

Україна: Сухов - Швед, Микитюк, Чернявський, Шотурма; Ципун, Мельник, Семенченко, Педяш, Корсун, Жук, Зварич, Фаренюк, Абакшин.

Коста-Рика - Куба - 4:1

Підсумкове становище: 1. Україна - 9 очок, 2. Португалія - 6, 3. Коста-Ріка - 3, 4. Куба - 0

Джерело: uaf.ua