11.10.2022

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ БЕРЕ РЕВАНШ У НІДЕРЛАНДІВ І ОЧОЛЮЄ ГРУПУ ВІДБОРУ ЧС-2024

Збірна України з футзалу сьогодні, 11 жовтня, продовжила боротьбу в основному раунді відбору чемпіонату світу 2024 року поєдинком проти команди Нідерландів. Через російське воєнне вторгнення збірна України приймала свого суперника в латвійському місті Єлгава.

У попередньому матчі групи 11 синьо-жовті в Саласпілсі здолали Косово (3:1). Тепер же українці протистояли команді Нідерландів, якій, до речі, поступилися у фінальному турнірі Євро-2022 з рахунком 2:3.

ЧС-2024. Європейська кваліфікація. Основний раунд. Група 11

Україна – Нідерланди – 4:2 (3:2)

Голи: Шотурма (6), Корсун (10, 40), Абакшин (12) – Боузамбу (14, 14).

Україна: Ципун – Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич; Савенко, Радевич, Малишко, Мельник, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Фаренюк.

Нідерланди: Стет – Дахмані, Джурлич, Бовюзан, Мартінус; Куйк, Боузамбу, Бен Халу, Велсебур, Аттаїбі, Таріфіт, Те Вреде, Чіх, Амгхар.

Попередження: Корсун (13), Радевич (31) – Велсебур (16), Таріфіт (28), Боузамбу (31), Бен Халу (35).

Вилучення: Боузамбу (32).

На перших хвилинах нідерландці кілька разів перевірили Ципуна, на що наші хлопці відповіли неточними ударами Зварича й Сірого. Проте на 6-й хвилині синьо-жовті відкрили рахунок – Шотурма прицільно пробив після ауту від Зварича. Згодом перевагу українців подвоїв Корсун, який перехопив м’яч у центрі поля, прорвався до воріт і відправив м’яч у сітку.

Підопічні Олександра Косенка продовжували домінувати на полі. На 12-й хвилині Лебідь вивів Абакшина віч-на-віч із кіпером, а Даниіл обіграв візаві й оформив третій гол номінальних господарів. Однак невдовзі нідерландці завдяки дублю Боузамбу за одну хвилину відіграли два м'ячі. Більше того, незадовго до перерви Ципун урятував нашу команду після небезпечного удару Бен Халу.

У другому таймі команди тривалий час були без забитих голів, хоча моменти регулярно виникали біля обох воріт. На 32-й хвилині другу жовту картку отримав Боузамбу, проте українці під час двохвилинної більшості не зуміли пробити Куйка.

Синьо-жовті вправно втримували переможний рахунок, хоча наприкінці матчу Те Вреде схибив з убивчої позиції, а Ципун врятував після удару Джурлича. На 40-й хвилині, коли суперник грав з п’ятьма польовими, Корсун установив остаточний рахунок матчу ударом у порожні ворота – 4:2.

Тож синьо-жовті розпочали свій шлях у групі з двох перемог поспіль і очолюють свою групу. Наступний матч збірна України проведе в гостях проти Косова 9 листопада.

Нідерланди – Україна

В основному раунді 36 збірних розбито на 12 груп по три команди, в яких поєдинки проходитимуть удома й на виїзді. 12 переможців груп і чотири найкращі володарі других місць вийдуть до елітного раунду. Інші вісім володарів других місць братимуть участь у плей-оф основного раунду.

Джерело: uaf.ua