20.12.2023

УКРАЇНСЬКІ ФУТЗАЛІСТИ ЗДОБУВАЮТЬ ПУТІВКУ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ, ЗДОЛАВШИ ЗБІРНУ ПОЛЬЩІ!

Збірна України з футзалу завершила боротьбу в еліт-раунді відбору чемпіонату світу 2024 року звитягою над командою Польщі і виборола пряму путівку у фінальний раунд!

Щоб стати учасником фінальної частини ЧС-2024, українським футзалістам в останньому турі потрібно було обов'язково на виїзді перемогти польську збірну. Із цим завданням підопічні Олександра Косенка впоралися. Після 1 тайму рахунок був 4:0 на користь "синьо-жовтих". У 2 таймі суперник двічі скорочував відставання до двох м'ячів, та українці довели важливу гру до переможного результату.

Вітаємо збірну України та зичимо їй успіхів на мундіалі!

ЧС-2024. Європейська кваліфікація. Елітний раунд. Група В

Польща – Україна – 3:5 (0:4)

Голи: Канєвскі (27, 30), Рашковскі (37) - Абакшин (7), Шотурма (9), Корсун (12, 20), Семенченко (32)

Польща: Калужа (Наврат, 21), Скепко, Заставнік, Лютецкі, Крезель, Кубік, Мадзенг, Сендлевскі, Каневскі, Лещак, Мровец, Марек, Рашковскі, Наврат

Україна: Савенко, Швед, Жук, Корсун, Шотурма, Сухов, Сірий, Чернявський, Абакшин, Фаренюк, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний

Попередження: Лютецкі (5), Заставнік (24), Мровец (28) – Шотурма (5), Абакшин (24)

Арбітри: Хуан Галлардо, Давид Урданос Апестегія (обидва – Іспанія)