11.10.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ НЕ ЗУМІЛА ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГТИ СЕРБІВ В ЕЛІТ-РАУНДІ ФУТЗАЛЬНОГО ЧС

Збірна України вперше зіграла внічию у відборі до футзального чемпіонату світу-2024. У номінально домашньому матчі "синьо-жовті" поділили очки із Сербією - 1:1.

Україна від початку відбіркового елітраунду здобула дві розгромні перемоги: над Бельгією (10:2) та Сербією (6:1). Єдиної поразки підопічним Олександра Косенка завдала Польща (2:3).

До виступів в Угорщині національна команда повернулася на старті другого кола матчем проти Сербії. Переможець матчу виходив на проміжне перше місце в групі В, а Україні для цього вистачало й нічиєї.

Перша 20-хвилинка закінчилася за мінімальної переваги Сербії. На 17-й хвилині рахунок відкрив Страхінья Петров: м'яч після його дальнього удару зрикошетив у ворота від захисника Назарія Шведа.

Паритет було відновлено на 27-й хвилині, коли Євгеній Жук заніс м'яч у ворота після помилки захисника. М'яч так і залишився останнім у матчі - команди за підсумками нічиєї заробили по одному заліковому балу.

За два тайми українці створили 24 нагоди біля воріт Сербії (у суперників - 18). Номінальні господарі також виконали більше кутових (7:4) та частіше цілили в площину воріт (13:7).

Кваліфікація ЧС-2024. Еліт-раунд

Україна - Сербія - 1:1

Голи: Жук, 27 - Петров, 16

Із сімома очками підопічні Косенка очолили групу В щонайменше до завершення матчу Бельгія - Польща, який розпочнеться о 21:00 за київським часом.