23.11.2022

ФЕЄРИЧНА ЕЛІТНА ЗВИТЯГА «УРАГАНА» У ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ!

Івано-франківський «Ураган» дуже успішно розпочав боротьбу в елітному раунді Ліги чемпіонів із футзалу-2022/2023. Як відомо, суперниками представника України на цьому етапі у групі А стали португальський «Спортінґ», сербський «Лозніца-Ґрад 2018» та італійський «Еболі».

Футзал. Ліга чемпіонів. Елітний раунд. 1-ий тур

«Ураган» (Україна) – «Еболі» (Італія) – 7:4 (2:1)

Голи: Моспан, 16, 34; Фаренюк, 19, з пен., 40; Микитюк, 24, 33, з пен., Швед, 38 - Боржес Санчес, 4, 30; Луїзіньйо, 30, 34, з пен.

Нереалізовані пенальті: Луїзіньйо, 35, 38

«Ураган»: Савенко, Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма, Хом’як, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Терентьєв, Масевич, Абакшин, Моспан,

«Еболі»: Дал Цін, Де Ліма, Луїзіньйо, Паскуллі, П’єрі, Капонігро, Кальдероллі, Фантачеле, Бароні, Селуціо, Венансіо

Попередження: Корсун, 10; Абакшин, 28; Микитюк, 30; Мих. Грицина, 35 - Селуціо, 19; Луїзіньйо, 30; Паскуллі, 33;  Капонігро, 33

Вилучення: Корсун, 34 (2 попередження); Микитюк, 37 (2 попередження) - Венансіо, 22

Італійці повели в рахунку у дебюті гри, та до перерви українська команда зуміла не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Більше того, у другому таймі івано-франківці збільшили перевагу до двох м'ячів. Але у середині другої двадцятихвилинки гравці «Еболі» відзначилися двічі поспіль, відновивши рівновагу. Далі представник України знову вийшов уперед, після чого суперники ще раз обмінялися голами. Під завісу гри суперник двічі не реалізував пенальті у ворота нашої команди. А українські футболісти довели свою перевагу до трьох голів. Отож, 7:4 - яскрава звитяга «Урагану» на старті елітного раунду!

Вітаємо зі суперзвитягою українську команду!

В іншому сьогоднішньому поєдинку групи «Спортінґ» завдав поразки команді «Лозніца-Ґрад 2018» з рахунком 4:2.