17.10.2024

УКРАЇНСЬКІ ФУТЗАЛІСТКИ РОЗГРОМИЛИ ОСТРІВ'ЯНОК У ДРУГІЙ ГРІ ВІДБОРУ ЧС-2025

Сьогодні, 17 жовтня, жіноча збірна України з футзалу продовжила виступ в основному раунді європейської кваліфікації чемпіонату світу 2025 року.

Як відомо, вчора "синьо-жовті" у групі 3 поступилися команді Франції (1:3). Сьогодні ж вони зустрілися зі збірною Північної Ірландії, що напередодні зазнала розгрому від Чехії (0:6).

Перший тайм матчу в чеських Теплицях пройшов за великої територіальної переваги українок. Вони безперервно атакували ворота суперниць, але команда Північної Ірландії довгий час успішно відбивалася. І так тривало до 15-ї хвилини, коли після подачі кутового Юлією Титовою Анастасія Кліпаченко потужно пробила із середньої відстані - 1:0. І вже за 30 секунд простріл Ксенії Гриценко замкнула Дар’я Ковшик, подвоївши перевагу нашої команди.

На початку другого тайму ця зв'язка спрацювала ще раз. Гриценко пробила по воротах, а Ковшик підправила м'яч у сітку. Більше того, на 28-й хвилині Гриценко розрізним пасом знову знайшла свою партнерку, і Ковшик оформила хет-трик. Ще через шість хвилин Ксенія Бурлаченко довела перевагу нашої команди до п'яти м'ячів. Крапку ж у зустрічі поставила героїня матчу Дар'я Ковшик, яка, таким чином, зробила покер.

У підсумку 6:0 - перемога "синьо-жовтих". Наступний поєдинок збірна України проведе післязавтра, 19 жовтня, проти команди Чехії.

Нагадаємо, до еліт-раунду відбору вийде лише переможець групи.

ЧС-2025 із футзалу серед жінок. Основний раунд відбору. Група 3

16.10.2024

Україна - Франція - 1:3

Північна Ірландія - Чехія - 0:6

17.10.2024

Північна Ірландія - Україна - 0:6 (0:2)

Голи: Кліпаченко (15), Ковшик (16, 23, 28, 38), Бурлаченко (34).

Північна Ірландія: Харкнесс - Макмастер, Келлі, Пічі, Рі; Ньюмен, Макконнелл, Данн, Узерол, Хенніті, Белл, Маккей, Маккартні, Демпстер.

Україна: Терех - Шульга, Гриценко, Ковшик, Форсюк; Митрофанська, Кислова, Дрозд, Титова, Воловенко, Кліпаченко, Костюк, Бурлаченко.

Турнірне становище: 1. Чехія - 3 (1), 2. Франція - 3 (1), 3. Україна - 3 (2), 4. Північна Ірландія - 0 (2)

Чехія - Франція (20:00)