19.10.2022

УКРАЇНСЬКІ ФУТЗАЛІСТКИ ПЕРЕМАГАЮТЬ НА СТАРТІ ВІДБОРУ ЄВРО-2023 І ОЧОЛЮЮТЬ ГРУПУ

Сьогодні, 19-го жовтня, в Познані (Польща) жіноча збірна України з футзалу переможно розпочала свій шлях в основному раунді кваліфікації чемпіонату Європи-2023, де її суперницями у групі 2 є збірні Польщі, Хорватії та одна з переможниць попереднього раунду команда Нідерландів.

Група 2. 19-го жовтня, середа

Україна – Нідерланди – 5:2 (2:0)

Голи: Титова, 7, 9; Форсюк, 25; Рубан, 31; Кислова, 35 - Прейс, 39, 39

У першому таймі Юлія Титова оформила дубль після передач Юлії Форсюк та Ірини Дубицької. Після перерви Юлія Форсюк розвинула успіх української збірної, дещо пізніше Софія Рубан довела перевагу нашої команди до чотирьох голів, а голкіперка Вікторія Кислова - до п'яти. Та наприкінці зустрічі нідерландки активізувалися і Джессі Прейс зуміла двічі поспіль вразити ворота суперниць. Отож, 5:2 - здобувши перемогу на старті відбору, збірна України очолила свою групу кваліфікації.

Час початку матчів – київський

4 переможниці груп вийдуть до фінальної частини Євро-2023, запланованої на березень 2023-го року.

Як відомо, жіноча збірна України з футзалу стала бронзовим призером Євро-2022 у Португалії.