04.02.2022

УКРАЇНА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА БРОНЗОВІ МЕДАЛІ ФУТЗАЛЬНОГО ЄВРО

Вже на старті матчу серія прикрих рикошетів призвела до гола у воротах Кирила Ципуна. В першому таймі українці вже до середини ігрового часу назбирали 5 командних фолів, тож надалі діяли обережно, розігрували 5 польового. За однієї зі змін п'ятого польового на голкіпера ми пропустили вдруге. Але швидко повернулися в гру - Сірий зробив рахунок 1:2.

У другому таймі команди встигли обмінятися голами (за українців відзначився Абакшин). Ближче до кінця підопічні Косенка перейшли на гру в 5 польових, шукаючи прогалини в обороні червоних.

Варто відзначити українських вболівальників, які перетворили номінально домашній матч на гру у справді рідних стінах: співи, заряди, виконання гімну.

За хвилину до завершення ми отримали право на пенальті. Петро Шотурма, на жаль, не реалізував свій удар, залишивши 2:3 на табло. На останній хвилині ще один шанс мав Абакшин, що на той момент грав п'ятим польовим, але не вистачило трохи.

Тепер будемо вболівати завтра у матчі за бронзу. Зіграємо з тим, хто програє у матчі Іспанія/Португалія.