03.09.2023

СТАРТУЄМО З ПОРАЗКИ НА ЮНАЦЬКОМУ ЄВРО-2023 З ФУТЗАЛУ

Україна втретє в історії бере участь на чемпіонаті Європи U-19 з футзалу. У першому матчі континентальної першості юнацька українська збірна зустрілась з однолітками з Італії.

Перший гол у матчі забили на 16-й хвилині, коли Італія вийшла вперед завдяки точному удару Габріеле Фікари. Через п'ять хвилин після початку другого тайму Україна пропустила вдруге у цій грі: перевагу італійців подвоїв Томассо Гроссо. Але вже на 28-ій хвилині Максим Мальовський скоротив відставання "синьо-жовтих", забивши перший матч України на Євро-2023.

До завершення матчу збірна України мала кілька нагод для того, щоб зрівняти, однак жодна з них не виявалася результативною: українці здійснили загалом 20 ударів (сім – точні). Однак зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь Італії.