News

15.08.2022

«ПРОДЕКСІМ» РОЗЛІТАЄТЬСЯ. «УРАГАН» МОЖЕ ЗАМІНИТИ ХЕРСОНЦІВ У ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ


Херсонський «Продексім», швидше за все, не гратиме в новому сезоні. Так, буквально ще тиждень-два тому була інша інформація, про яку повідомляв наш сайт, однак інформація про збереження «Продексіму», а саме про переїзд команди до Львова чи Києва та участь у Лізі Чемпіонів, на жаль, не підтвердилася.


Сьогодні маємо зовсім іншу картину, на жаль, кардинально протилежну. За інформацією Kamp-Sport, Херсонський «Продексім» уже фактично розлетівся і майже усі гравці знайшли собі нові команди. Офіційно ми уже побачили трансфери Кирила Ципуна (польський «Пяст» Глівіце) та Сергія Малишка (львівська «Енергія»). На днях ми дізнаємось куди перейшли Микола Микитюк, Петро Шотурма, Ігор Корсун та, ймовірно, Михайло Зварич.


«Продексім» на своїх офіційних ресурсах мовчить. Офіційної інформації про існування клубу, чи точніше про його відсутність, наразі немає, однак вона може появитися з дня на день. Клуб майже стовідсотково не гратиме у Лізі Чемпіонів та Екстра-лізі. Місце в Лізі Чемпіонів херсонців займе «Ураган» з Івано-Франківська. Нагадаємо, саме «дракони» до 24 лютого в турнірній таблиці посідали друге місце. «Продексім» уже офіційно не зіграє на передсезонному турнірі у Києві з 25 по 28 серпня. Асоціація футзалу України спочатку анонсувала херсонців у складі-учасників змагань. 


У цій ситуації є одне велике АЛЕ. Через «мовчання» «Продексіма» уже виникають певні складнощі з дедлайнами перед УЄФА. Дуже б не хотілося, щоб ситуація зайшла в такий кут, коли Україна не залишиться без представника у футзальній Лізі Чемпіонів.

Others News