20.10.2022

ПЕРЕМОЖНИЙ ШЛЯХ УКРАЇНСЬКИХ ФУТЗАЛІСТОК У ВІДБОРІ ЄВРО-2023 ТРИВАЄ

Жіноча збірна України з футзалу продовжує свій переможний шлях в основному раунді відбору Євро-2023. Як відомо, у першій грі групи 2, поєдинки якої приймає польська Познань, «синьо-жовті» здолали Нідерланди (5:2). Сьогоднішнім суперником стала команда Хорватії. І знову звитяга наших футзалісток!

Хорватія - Україна - 1:5 (1:1)

Голи: Стіпанчевич (16) - Рубан (17), Титова (22, з пенальті, 32), Дубицька (31), Форсюк (35).

Нереалізований дабл-пенальті: Воловенко (19) (воротар).

Хорватія: Северінскі - Славіца, Орешич, Матієвич, Стіпанчевич; Телішман, Бучич, Мійоц, Рогар, Трстеняк, Жагар, Вранич, Крог, Гайсер.

Україна: Кислова - Гриценко, Скибіна, Дубицька, Форсюк; Митрофанська, Терех, Васковець, Дрозд, Титова, Кирильчук, Воловенко, Бабенко, Рубан.

Попередження: Стіпанчевич (17), Трстеняк (33) - Воловенко (24).

На початку поєдинку обидві команди пробивали переважно повз ворота, а на 13-й хвилині Кислова потягнула небезпечний удар Рогар після кутового, невдовзі Титова зі штрафного поцілила у площину. На 16-й хвилині хорватки вийшли вперед завдяки класному пострілу Стіпанчевич із напівлету. Однак невдовзі українки відігралися - Рубан вивели на ударну позицію поруч із воротами. Незадовго до перерви суперниці заробили шостий фол, але Воловенко дабл-пенальті не реалізувала.

Проте у другій половині зустрічі «синьо-жовті» не залишили шансів балканкам на успіх. Спершу Титова реалізувала пенальті, на 31-й хвилині українки класно розіграли аут, а комбінацію завершила Дубицька. Тут же дубль оформила Титова, а п’ятий м’яч нашої команди записала на власний рахунок Форсюк. У підсумку українки перемогли з результатом 5:1.

Час початку матчів - київський

Переможниці чотирьох груп відбору вийдуть до фінальної частини Євро-2023, запланованої на березень 2023-го року.

Джерело: uaf.ua