26.10.2023

ІСТОРИЧНА ПЕРЕМОГА В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ: «ХІТ» ВИХОДИТЬ В ЕЛІТНИЙ РАУНД!

Фото olmissum.hr

Триває основний раунд футзальної Ліги чемпіонів. У хорватському Оміші чинний чемпіон України київський «ХІТ» після нічиєї з потужним португальським «Спортінґом» (2:2) завдав поразки з рахунком 4:1 хорватському «Олміссуму» і достроково виборов путівку в елітний раунд єврокубка!

Хорвати повели в рахунку вже на першій хвилині. Утім, українці одразу кинулися відіграватися і мали чимало нагод для цього, особливо по перерві. Могли відзначитися Сірий, Педяш, Журба.

Усе вирішив хвилинний відрізок наприкінці зустрічі, коли українці наважилися зіграти із п'ятим польовим. Педяш забив двічі упродовж 54 секунд, а після цього, коли без воротаря вже пішли ва-банк хорвати, дубль голами у порожні ворота оформив наш голкіпер Сухов. Отже, звитяга чемпіона України — 4:1.

Вже зараз можна констатувати: «ХІТ» достроково виходить до елітного раунду, оскільки таке право отримають три учасники групи, а нижче третього місця наш клуб не опуститься.

Варто відзначити, що сьогоднішня звитяга - історична, перша у Лізі чемпіонів, для київського клубу, адже він дебютує у цьому турнірі.

Ліга чемпіонів із футзалу-2023/2024. Основний раунд. Група 1

«Олміссум» (Хорватія) — «ХІТ» (Україна) — 1:4 (1:0)

Голи: Кустура (1) — Педяш (37, 38), Сухов (39, 39).

«Олміссум»: Розга — Кустура, Буковец, Юрліна, Ванга; Чізмич , Хрстич, Жилич, А. Юретич, Й. Юретич, Колобарич, Секулич, Стоянович, Сіровіца.

«ХІТ»: Сухов — Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий; Кравець, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин.

Попередження: Секулич (13), Кустура (15) — Чернявський (19), Шеремета (37).

Вилучення: Секулич (37, повторне попередження).

«Аят» (Казахстан) — «Спортінґ» (Португалія) — 1:6

Турнірне становище: 1. «Спортінґ» - 4, 2. «ХІТ» - 4, 3. «Олміссум» - 3, 4. «Аят» - 0

В основному раунді "ХІТ" ще має зустрітися з казахстанським «Аятом».

Наступні матчі: 28 жовтня, субота – «ХІТ» – «Аят», «Олмісум» – «Спортінґ»