25.10.2023

«ХІТ» ЗДОБУВАЄ ГАРНИЙ РЕЗУЛЬТАТ З ПОТУЖНИМ СУПЕРНИКОМ НА СТАРТІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Київський «ХІТ» показав хороший результат на старті змагань у групі 1 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2023/2024.

Україну в турнірі представляє «ХІТ», який уперше переміг в Екстра-лізі. Дебютанти турніру розпочинають Лігу чемпіонів з основного раунду в Шляху А. Згідно з результатами жеребкування, суперниками киян у групі 1 стали «Спортінґ» (Португалія), «Олміссум» (Хорватія) та «Аят» (Казахстан), а міні-турнір проходить у хорватському місті Омиш.

У першому матчі квартету «ХІТ» зійшовся зі «Спортінґом», фіналістом минулого розіграшу Ліги чемпіонів. У стартовій половині зустрічі португальці переважали за моментами, зокрема в поперечину поцілив Варела. На 15-й хвилині команди обмінялися голами — Зіккі замкнув передачу Мерліма, а Абакшин проштовхнув м’яч у ворота після паса Шеремети з кутового.

Другий тайм розпочався з гри на рівних, зокрема після удару Подлюка м’яч ледь не влетів у дальній кут, а Варела знову влучив у поперечину. На 27-й хвилині Матуш скористався помилкою Сухова та вивів «Спортінґ» уперед.

Надалі ініціатива була на боці португальців, але Сухов виручав українську команду. А на 36-й хвилині Абакшин зрівняв рахунок, оформивши дубль після передачі Журби. У підсумку «ХІТ» зумів утримати нічийний результат — 2:2.

Наступний поєдинок основного раунду кияни проведуть завтра проти господарів (початок — о 21:00 за київським часом).