06.10.2023

ЕЛІТ-РАУНД ЧС-2024 З ФУТЗАЛУ: УКРАЇНА ДОЛАЄ СЕРБІЮ І ЗАЛИШАЄ ЇЇ ПОЗАДУ

Фото прес-служби АФУ

Збірна України продовжила виступи в елітному раунді відбору чемпіонату світу 2024-го року з футзалу переконливою звитягою над дотихчасовим лідером групи B - командою Сербії. Матч 3-го туру відбувся на майданчику суперників у Вранє.

ЧС-2024. Європейська кваліфікація. Елітний раунд. Група В

Сербія – Україна – 1:6

Голи: Васич, 11 - Швед, 1, 9; Абакшин, 8, 31; Жук, Жук, 9; Корсун, 25

Сербія: Вулич - Д.Томич, Лазаревич, Петров, Райчевич; Алексич, Росич, Матієвич, Васич, Рамич, Ракич (к), Маринкович, А.Томич, Ніколич.

Україна: Савенко - Швед, Фаренюк, Корсун, Шотурма (к); Мельник, Жук, Абакшин, Лебідь, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний, Ципун.

Попередження: Рамич (18), Петров (35), Ракич (36).

Українці ударно розпочали поєдинок, і вже на 18-й секунді Шотурма подав кутовий, а Швед розписався у воротах суперника. На 8-й хвилині Абакшин переграв захисника і влучно пробив у верхній кут — 2:0. Ще за хвилину рахунок став 4:0 - спочатку Жук переграв голкіпера з розвороту, а потім Швед оформив дубль, пробивши під Вуличем. Лише після цього серби змогли розмочити наші ворота - відзначився Васич.

Після перерви ініціатива знову була у синьо-жовтих. На 25-й хвилині Корсун скористався передачею Шотурми, а на 31-й Лебідь асистував Абакшину - 6:1. Цей результат і став кінцевим у зустрічі.

Польща – Бельгія – 7:2

Турнірне становище: 1. Польща - 6, 2. Україна - 6, 3. Сербія - 4, 4. Бельгія - 1

11-го жовтня, в угорському Беретьйоуйфалу пройде гра 4-го туру Україна – Сербія (початок – 19:00 за київським часом).

Наступні матчі: 11-го жовтня, середа – Україна – Сербія, Бельгія – Польща