Football

19.08.2021

ЗОРЯ РОЗГРОМНО ПОСТУПАЄТЬС В АВСТРІЇ

Після вильоту з єврокубків двох наших представників, а саме Ворскли та Колоса, хвилювання за Зорю були трохи меншими. По-перше, чорно-білі точно гратимуть в єврокубку, питання лише в якому. По-друге, мають який-не-який досвід міжнародних ігор. Втім, це якщо говорити про клуб, а не його сьогоднішній склад.

На перших хвилинах саме гості володіли ініціативою, створюючи моменти краще, а самі моменти були гострішими. Ближче до середини тайму ситуація вирівнялася, а потім невдалий розіграш від воріт завершився обрізкою та голом від гравця Рапіда Фонтаса. До кінця тайму український клуб так і не знайшов чим відповісти.

По перерві знову були моменти в Зорі. Після деяких питання "як м'яч ще не в сітці" тільки дивом залишалося актуальним. Але виймати з сітки довелося знову Микиті Шевченку. На 78-ій та 85-ій хвилинах рахунок було доведено до 3:0 на користь господарів. Тепер через тиждень в Запоріжжі потрібно робити справжній подвиг, аби проходити далі.