Football

03.11.2022

ЗНОВУ ФІАСКО – БЕЗСЛАВНИЙ ФІНІШ «ДИНАМО» У ЛІЗІ ЄВРОПИ

У заключному турі групового етапу Ліги Європи «Динамо» у польському Кракові зустрілося з «Фенербахче». Для киян поєдинок не мав жодного турнірного значення, адже вони достроково втратили будь-які шанси на єврокубкову весну. Натомість команда зі Стамбула продовжувала боротьбу з «Ренном» за перше місце у групі.

Як відомо, «Динамо» та «Фенербахче» цього сезону вже тричі зустрічалися у єврокубках. На другому відбірковому етапі Ліги чемпіонів одного разу команди зіграли внічию 0:0, а іншого – перемогу з рахунком 2:1 здобуло «Динамо», вибивши «Фенербахче» з турніру. Натомість у першому колі групового етапу Ліги Європи перемогла з рахунком 2:1 турецька команда. Тріумфувала вона і цього разу, сповна реваншувавшись за поразку у головному єврокубковому турнірі.

«Динамо» (Київ, Україна) – «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина) – 0:2

Голи: Арда Гюлер, 23; Вілліан Арао, 45+2

Турки повели в рахунку близько середини першого тайму – після навісу у карний майданчик і зіткнення суперників у верховій боротьбі Арда Гюлер спрямував м’яч у практично незахищені ворота. А у доданий до першої половини гри час, після подачі кутового, Віллан Арао випередив Ваната і невідпорно пробив головою у дальній кут. Поєдинок кияни догравали у меншості - після вилучення Забарного за дві жовті картки. Отож, 0:2 - знову фіаско «Динамо».

В іншому матчі групи B сьогодні зустрілися «Ренн» та «АЕК». Поєдинок завершився унічию - на гол господарів, забитий до перерви, гості відповіли взяттям воріт незадовго до фінального свистка.

«Ренн» (Ренн, Франція) – «АЕК» (Ларнака, Кіпр) – 1:1

Підсумкове становище у групі B: 1. «Фенербахче» - 14, 2. «Ренн» - 12, 3. «АЕК» - 5, 4. «Динамо» - 1