25.02.2023

ЗІНЧЕНКО З КАПІТАНСЬКОЮ ПОВ’ЯЗКОЮ ВИВІВ «АРСЕНАЛ» НА ПЕРЕМОЖНУ ГРУ АПЛ

У чемпіонаті Англії український футболіст Олександр Зінченко уперше провів матч у статусі капітана «Арсенала».

Рішення, щоб саме українець став капітаном у матчі Англійської прем’єр-ліги проти «Лестера», лондонський клуб ухвалив на знак «поваги та любові».

Зінченко вийшов у стартовому складі. У другому таймі Олександр відзначився небезпечним ударом з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер зумів ліквідувати загрозу. Українського захисника замінили вже у доданий час.

Загалом за гру Зінченко віддав 86% точних передач (59 з 69), зробив два перехоплення та виграв п'ять з шести єдиноборств.

Матч «Лестер» - «Арсенал» завершився перемогою команди українця з рахунком 1:0. Після перерви ворота суперників вразив Габріель Мартінеллі.

Після цієї звитяги «Арсенал» залишається на першому місці в АПЛ.

Натомість «Евертон» Віталія Миколенка поступився «Астон Віллі» з рахунком 0:2. Український захисник відіграв увесь поєдинок.