04.03.2023

ЗІНЧЕНКО ПЕРЕМІГ З «АРСЕНАЛОМ», «ЧЕЛСІ» ВИГРАВ БЕЗ МУДРИКА

Відбулася матчі 26-го туру чемпіонату Англії, у тому числі за участю лідера - «Арсенала». Команда знала про перемогу «Манчестер Сіті» над «Ньюкаслом» (2:0), та лондонці, оформивши камбек з 0:2 у матчі з «Борнмутом», ледь зуміли перемогти завдяки голу в компенсований час.

Класний гол дальнім ударом на 90+8-ій хвилині оформив Нельсон. Олександр Зінченко провів на полі весь матч. «Арсенал» все ще випереджає свого конкурента на 5 пунктів.

Чемпіонат Англії. 26-й тур

«Арасенал» - «Борнмут» - 3:2

Голи: Парті, 62, Вайт, 70, Нельсон, 90+8 - Біллінг, 1, Сенесі, 57

Поєдинок між «Челсі» та «Лідсом» завершився з рахунком 1:0 на користь лондонців.

Єдиний гол у матчі було забито на 53-й хвилині поєдинку. Після подачі з кутового відзначився Веслі Фофана. Гольову передачу на нього віддав Бен Чілвелл. Для Фофани цей гол став першим у футболці «пенсіонерів».

Лондонці перемогли вперше за останні 7 матчів.

Михайло Мудрик не з'явився на полі та провів весь матч у запасі.