06.10.2023

ЖИТОМИРЯНИ ПЕРЕМАГАЮТЬ "ДИНАМО": СЕНСАЦІЯ СТАТУ 10-ГО ТУРУ

В Українській Прем'єр-лізі стартував десятий тур. Перший же матч завершився сенсацією, яку створило житомирське "Полісся".

Піопічні Калитвинцева на власному полі приймали київське "Динамо". У разі перемоги кияни могли б очолити турнірну таблицю УПЛ - до того ж маючи ще три гри в запасі.

Починалося для "Динамо" все дуже добре. Вже на 4-ій хвилині Андрієвський виконав чудове закидання вперед на Волошина, який п'ятою скинув під удар Буяльському - капітан столичного клубу розстріляв ворота житомирян. Зовсім скоро Крушинський відновив паритет потужним ударом з-за меж штрафного майданчика. 1:1 -далі команди в першому таймі не забивали.

"Динамо" на старті другого тайму знову вийшло вперед. Кияни відзначились завдяки пенальті - Буяльський виграв дуель в колишнього одноклубника Бойка та оформив дубль. На 57-ій хвилині "Полісся" залишилось у меншості через друге попередження Морозка. Проте, відсутність переваги в кількості футболістів не завадила господарям знову зрівняти та вперше в поєдинку вийти вперед.

Спершу на 64-ій хвилині Будківський, який з'явився на полі після заміни, заштовхав "круглого" у ворота після подачі з кутового. Згодом Макуана подав на форварда "Полісся", але м'яч відскочив до Козака, який зарядив у дальній кут.

Варто зазначити, що в компенсований час арбітр після перегляду ВАР вилучив Караваєва.

У підсумку, "Полісся" вириває сенсаційну перемогу в Житомирі та тимчасово очолює турнірну таблицю УПЛ, маючи 19 очок в активі (в "Шахтаря" - 18).