24.03.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ U-21 ЗДОБУВАЄ ВОЛЬОВУ ПЕРЕМОГУ В МАТЧІ З ДАНІЄЮ

Молодіжна збірна України U-21 розпочала підготовку до фінальної частини Євро-2023 з футболу. "Синьо-жовті" здобули вольову премогу в поєдинку проти однолітків з Данії. Варто зазначити, що березневий збір українська молодіжна команда проводить без головного тренера, адже Руслан Ротань наразі виконує аналогічні функції у національній збірній.

Українці відкрили рахунок у товариській грі. На 22-ій хвилині Брагару забив з подачі Дравмбаєва. Наприкінці 1 тайму суперник міг зрівняти завдяки пенальті, однак Фагір не реалізував 11-метровий. Але Данія змогла забити на початку другого тайму - відзначився Хансен. "Синьо-жовті" знову вийшли вперед завдяки потужному голу, який Очеретько забив із 35-метрів.

Кінцівка поєдинку між Україною та Данією видалась неймовірно драматичною. На 85-ій Чергород таки реалізував 11-метровий для данців і знову зрівняв рахунок. Проте, на останній компенсованій хвилині Данило Сікан, який з'явився на полі після заміни, приніс нашій молодіжці перемогу - 3:2.

Україна U-21 - Данія U-21 3:2

Голи: Брагару (22), Очеретько (67), Сікан (0+4) - Квістгорден (47), К'єргор (85, пен)

Нереалізований пенальті: Фагір (41)

Україна U-21: Фесюн - Драмбаєв, Боль, Дідик, Роман - Желізко, Очеретько, Рубчинський - Брагару (Кащук, 70), Кухаревич (Сікан, 70), Назаренко (В'юнник, 71)

Вже 27 березня України U-21 зіграє проти однолітків з Італії.