Football

25.03.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ U-19 З ФУТБОЛУ ПОСТУПИЛАСЬ ОДНОЛІТКАМ З ДАНІЇ

Збірна України U-19 зіграла проти однолітків з Данії в другому турі еліт-раунду відбору на молодіжний Чемпіонат Європи-2023. Підопічні Сергія Нагорняка зазнали поразки попри забитий м'яч.

Українці відкрили рахунок на 31 хвилині – гол до свого активу записав півзахисник "Динамо" Антон Царенко. На жаль, суперник встиг зрівняти рахунок до перерви. Вже на початку 2 половини гри данці вийшли вперед.  Як і в поєдинку проти Люксебургу, підопічні Нагорняка пропустили двічі після того, як забили першими. Відігратися "синьо-жовті" не змогли.

В останньому турі еліт-раунду кваліфікації Україна зіграє проти Іспанії. Але шанси на лідерство в групі команда втратила.  Матч 3-го туру відбудеться 28 березня, початок - о 19:00. До фінальної частини Євро-2023 U-19, яка пройде на Мальті 3-16 липня, вийдуть 7 переможців кожної групи.

Україна U-19 – Данія U-19 – 1:2

Голи: Царенко, 31 – Доргу, 45, Сертдемір, 51