News

Football

17.05.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ ШКОЛЯРІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ В КИТАЇ


Чемпіонат світу серед школярів пройде в китайському місті Даляні з 18 до 27 травня. Збірна України U-17, яку представлятимуть, вихованці Академії Футболу «Карпати», опинилась в групі В, де зіграє проти збірних Чехії, Китаю, ще один суперник буде відомий у день старту, адже збірна Бангладешу не прибула на світовий форум.Нагадаємо, що юні карпатівці, які представляли Львівщину, стали чемпіонами України серед школярів, де у фіналі обіграли команду Києва, яка була представлена вихованцями київського «Динамо» 2:0.До Китаю вирушили: 

Воротарі: 1. Назар Домчак, 23. Владислав Фандист;

Захисники: 2. Іван Фостяк, 4. Назар Грабовенський, 5. Єгор Черненко, 7. Юрій Кокодиняк, 19. Артур Комарениць;

Півзахисники: 8. Владислав Резнік, 26. Максим Гудзь, 14. Денис Малиш, 15. Денис Бондарук, 17. Богдан Орошкевич, 22. Ігор Грибеник, 20. Іван-Максим Смаглій, 33. Тарас Дмитришин, 11. Олександр Абрамчук;

Нападники: 9. Антон Максимчук, 10. Данило Пилипчук.;

Тренери: Тарас Павліш і Владислав Леонідов.Серед тих українців, які вирушили на світовий форум школярів є футболісти, які уже мають чималий досвід виступів у Другій лізі за команду «Карпати-2» - Домчак, Резнік, Абрамчук, Грибеник та Пилипчук. Також за збірну України U-16 два офіційні матчі минулого року на турнірі у Словаччині зіграв Данило Пилипчук і відзначився забитим м’ячем у ворота одноліток з Латвії.

Others News