26.03.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ ПЕРЕМАГАЄ ІСЛАНДІЮ ТА ВИХОДИТЬ НА ЄВРО-2024!

Національна збірна України з футболу кваліфікувалась на чемпіонат Європи-2024! Сталося це завдяки перемозі України над Ісландією у фіналі відбору на континентальну першість.

Перед матчем у Вроцлаві "синьо-жовті" на виїзді обіграли у вольовому стилі збірну Боснії і Герцеговини у півфіналі плей-оф кваліфікації (2:1).

На перерву команди пішли за мінімальної переваги ісландців - на 30-ій хвилині Гудмундссон технічно обробив м'яч і прицільним ударом з-за меж штрафного відправив м'яч у сітку Андрія Луніна. Незадовго до кінця першого тайму голом відзначився Роман Яремчук: нападник замкнув простріл Віктора Циганкова, але гол не зарахували через положення поза грою.

Відновила паритет збірна України на 54-ій хвилині: Віктор Циганков чудово змістився в центр з лівого флангу та забив у лівий кут воріт філігранним ударом. Перемогу підопічним Сергія Реброва приніс гол Михайла Мудрика за 6 хвилин до завершення основного часу - вінгер поцілив у нижній кут після пасу Судакова - 2:1!

Відбір на Євро-2024. Фінал плей-оф

Україна - Ісландія - 2:1

Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 - Гудмундссон, 30

За підсумками жеребкування Україна на Євро-2024 зіграє в групі "E" проти збірних Бельгії, Словаччини та Румунії.

Нагадаємо, сьогодні на континентальну першість також кваліфікувались футбольні збірні України U-19 та U-21!