Football

09.09.2023

УКРАЇНА – АНГЛІЯ: НЕ ПЕРЕМОГЛИ, АЛЕ Й НЕ ПРОГРАЛИ

Збірна України з футболу у польському Вроцлаві провела номінально домашній матч з командою Англії в рамках 5-го туру групового етапу кваліфікації на Євро-2024.

Як відомо, у першому матчі відбору на Євро-2024 збірна України під керівництвом виконувача обов’язків головного тренера Руслана Ротаня зазнала поразки від англійців 0:2. Далі під орудою нового наставника Сергія Реброва українці двічі поспіль перемогли: Північну Македонію (3:2) та Мальту (1:0). До сьогоднішньої гри з Англією збірна України займала друге місце у групі С.

На початку поєдинку домінували англійці, але безрезультатно. Натомість одна з перший атак збірної України завершилася голом – після передачі Коноплі ударом у протихід голкіперу відзначився Зінченко (гол Зінченка можна переглянути у нашому телеграмі). Але втримати мінімальну перевагу до перерви нашій команді не вдалося – Вокер після вивіреного пасу від Кейна вийшов один на один із Бущаном і спрямував м’яч у сітку.

Після перерви жодна з команд не мала незаперечної переваги і переможного м'яча забити не змогла. Тож у підсумку, приємна та обнадійлива нічия з потужною збірною Англії.

Кваліфікація Євро-2024. Група С.

Україна – Англія – 1:1

Голи: Зінченко (26) – Вокер (41)

Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко (Кривцов, 46), Забарний, Конопля, Степаненко, Судаков (Сидорчук, 65), Зінченко (Буяльський, 76), Мудрик (Назарина, 90), Циганков, Яремчук (Довбик, 65).

Англія: Пікфорд, Вокер, Чілвелл, Райс, Гуехі, Магуайр, Сака (Галлахер, 87), Хендерсон, Кейн, Беллінгем (Рашфорд, 66), Меддісон (Фоден, 66).

Попередження: Степаненко (22), Яремчук (43) – Меддісон (35), Магуайр (86)

Арбітр: Георгій Кабаков (Болгарія)

Стадіон «Тарчиньськи Арена» (Вроцлав, Польща)

Після чотирьох матчів в активі нашої команди сім очок та друге місце у групі.

Наступний матч підопічні Сергія Реброва проведуть у вівторок, 12 вересня, проти збірної Італії (початок - 21:45).