11.07.2021

ЗБІРНА ІТАЛІЇ - ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ З ФУТБОЛУ

Італійці вдруге перемагають в серії пенальті. Після проходу Іспанії лише в серії післяматчевих пенальті, у фіналі ситуація повторилася. Передували одинадцятиметровим швидкий гол від англійців у виконанні Шоу та м'яч у відповідь від Бонуччі в середині другого тайму. Два тайми по п'ятнадцять хвилин визначити переможця не допомогли.

А серія пенальті вийшла напруженою, адже спочатку італійці поступалися, але вже до п'ятого удару могли достроково завершувати її. Втім, обидві команди таки пробили по п'ять разів, а фінальний рахунок серії - 3:2 на користь номінальних господарів фіналу, команди Італії. Окремо варто відзначити нефарт Англії, адже у її складі не реалізували свої удари гравці, які вийшли безпосередньо перед пенальті (Решфорд та Санчо), а також Сака, який з'явився на полі вже за рахунку 1:1.